Sklenené sprchové konštrukcie

Sklenené sprchové otočné dvere na mieru v bezrámovom prevedení v ktorých nie sú použité žiadne nepekné zvislé kotviace lišty. Použitím kaleného bezpečnostného skla je možné minimalizovať na najmenšiu možnú mieru počet a veľkosť použitého kovania a pántov vďaka čomu sú naše sklenené sprchovacie dvere dizajnovo čistým, nenápadným ale pritom moderným a odolným produktom s prakticky neobmedzenou trvanlivosťou.

Sklenené sprchové kúty s posuvnými dverami predstavujú vrchol v elegancií a čistote detailu sprchových konštrukcií. Ľahkosť akou sa sklenené dvere posúvajú nadchla doposiaľ všetkých našich klientov. Sme presvedčený, že budete s kúpou spokojný aj Vy. Sprchová konštrukcia môže byť vložená medzi dve protiľahlé steny ako sprchová zástena zložená z fixného panelu či panelov a posuvných dvier alebo ako rohová sprchová zástena ktorá je zložená z postranného (bočného) fixného panelu,

Pevné sklenené bezrámové sprchové zásteny často vyhľadávane ako, wolk in zásteny, či wolk in boxy, je možné dodať v mnohých tvaroch a rozmeroch presne podľa požiadavky zákazníka. V uvedenej ponuke produktov sú sprchové zástena ktoré sme pre našich zákazníkov dodávali a montovali. Ak ani jedna zástena nevyhovuje vašim predstavám. Kontaktujte nás na info@sklenene.sk radi pre Vás vypracujeme individuálnu cenovú ponuku.